لوگو فروشگاه لوازم یدکی ترودو - قاسمی , لوگو فروشگاه لوازم یدکی ترودو - قاسمی ,

چگونه طول عمر تایر خودرو را افزایش دهیم؟

ثبت سفارش

09191426734

09128131848

نگهداری و سالم نگه داشتن خودرو مستلزم این است که تمامی قطعات و اجزای خودرو به خوبی نگهداری شوند‌. حتی کوچکترین قطعات در سیستم خودرو به دلیلیتعبیه شده اند و می توانند تاثیر زیادی بر کارکرد خودرو بگذارند.

از این رو شناخت اجزای خودرو و روش نگهداری درست انها اهمیت بسیار زیادی دارد

یکی از اجزای مهم و اساسی خودرو تایر ان می باشد که نقش اصلی در حرکت خودرو دارد و پنچری ان برای هر راننده یی چه ناهر و با تجربه و چه تاه کار بعنوان یک کابوس تلقی می شود. بنابرای در مثاله امروز به نکاتی جهت بالا بردن طول عمر تایر خودرو می پردازیم.

 

تایر خودرو چیست؟

پوشش حلقه ای روی رینگ خودرو را تایر یا لاستیگ ماشین می گویند. اغلب خودرو های سواری موجود در بازار چهار عدد تایر نیاز دارند که به طور میانگین هر ساله باید تعویض گردند. البته زمان مناسب تعویض تایر ها و لاستیک های خودرو به کلیومتر ماشین نیز بستگی دارد

از ویژگی های مهم یک تایر خوب قابلیت لرزش گیری خودرو ، داشتن کارکرد بهتر در دست انداز ها و نا همواری های خودرو و به طور کلی داشتن جنس مقاوم و ساخت یکنواخت جهت حرکت درست خودرو می باشد.

جنس همه انواع تایر ها لاستیک بوده که البته کیفیت و دوام متفاوتی دارند.

تایر ماشین با اکسیژن پر می گردد.

عمر تایر خودرو چقدر می باشد؟

اغلب خودرو های سواری موجود در بازار چهار عدد تایر نیاز دارند که به طور میانگین هر ساله باید تعویض گردند. البته زمان مناسب تعویض تایر ها و لاستیک های خودرو به کلیومتر ماشین نیز بستگی دارد.

انواع تایر خودرو

 

تایر مناسب خودروی شما چه ویژگی هایی دارد؟

 

راهکارهای مناسب جهت افزایش طول عمر تایر خودرو

 

عمر تایر خودرو در سرعت های بالا کاهش می یابد

 

🔴 اگر تایر خودرو در سرعت 80 کیلومتر بر ساعت دارای 100% کارکرد باشد در سرعت 130 کیلومتر بر ساعت دچار 40% سایش زود رس خواهد شد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =

فروشگاه لوازم یدکی ترودو

تامین کننده معتبر قطعات اصلی انواع خودروهای وارداتی 

پیمایش به بالا