خرید اینترنتی تسمه تایم ام وی ام

برای خرید اینترنتی تسمه تایم ام وی ام می توانید به فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو مراجعه کنید. فروشگاه ترودو یکی از معتبر ترین فروشگاه های عرضه کننده لوازم یدکی اصل و اورجینال به صورت آنلاین می باشد. شما می توانید در هر زمان و مکانی که هستید به فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو دسترسی داشته باشید و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید. در ادامه توضیحاتی درباره تسمه تایم و خرید اینترنتی تسمه تایم ام وی ام از فروشگاه آنلاین بیان خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تسمه تایم چیست

خرید اینترنتی تسمه تایم ام وی ام

ممکن است در طول دوران استفاده از خودرو شخصی، نام تسمه تایم را از تعمیرکاران یا مالکان شنیده باشید. یکی از نگرانی‌ های مهم رانندگان هنگام رانندگی و مسافرت، پاره ‌شدن تسمه تایم خودرو است و داشتن اطلاعاتی درباره این قطعه، می ‌تواند نقش مهمی در کاهش نگرانی ‌ها و پیشگیری از وقوع حوادث و کاهش هزینه ‌ها ایفا کند. تسمه تایم یک تسمه پلاستیکی است که در حقیقت رابط میان میل ‌لنگ و میل‌ سوپاپ (میل بادامک) محسوب می ‌شود. یعنی طوری تنظیم شده که با چرخش میل ‌لنگ، میل ‌سوپاپ را هم می‌ چرخاند و البته باعث حرکت سوپاپ‌ ها می ‌شود. تسمه تایم را باید جزوی از قطعات موتورهای احتراق داخلی به حساب آورد.

قبل از تسمه تایم از زنجیر تایم در موتور اتومبیل ‌ها استفاده می ‌شد. استفاده از تسمه تایم را مربوط به سال ۱۹۴۵ می ‌دانند، اما اولین بار حدود ۱۷ سال بعد و در سال ۱۹۶۲ در موتور یک اتومبیل به شکل انبوه از تسمه تایم استفاده شد. «گلاس ۱۰۰۴» یک خودروی آلمانی بود که تسمه تایم داشت و به میزان زیاد تولید شد. بعد از آلمانی‌ ها، این آمریکایی‌ ها بودند که سراغ استفاده از این قطعه رفتند. ۴ سال بعد از آلمانی ‌ها، یک شرکت خودروسازی آمریکایی به نام پونتیاک در سال ۱۹۶۶ از تسمه تایم در یکی از محصولات خود به نام پونتیاک تمپست استفاده کرد. درست در همان سال شرکت اتومبیل‌ سازی انگلیسی واکسول هم سراغ استفاده از این قطعه در طراحی موتورهایش رفت و به ترتیب، استفاده از تسمه تایم در اتومبیل‌ ها رایج شد.

کاربرد تسمه تایم خودرو چیست

در پیشرانه احتراق داخلی، از تسمه تایم یا زنجیر تایم برای انتقال نیروی میل‌ لنگ به میل ‌بادامک استفاده می ‌شود، که به ‌نوبه خود باز و بسته شدن سوپاپ‌ های پیشرانه را کنترل می ‌کند. پیشرانه چهار زمانه به باز و بسته شدن سوپاپ‌ ها نیاز دارد که باید با هر بار چرخش میل‌ لنگ باز و بسته شوند و تسمه تایم این کار را به ‌آسانی انجام می ‌دهد. تسمه تایم دندانه‌ هایی برای چرخاندن میل ‌بادامک به ‌وسیله‌ میل ‌لنگ دارد و به ‌طور خاص برای پیشرانه خاصی طراحی می ‌شود. در بعضی از طراحی‌ های پیشرانه، ممکن است از تسمه تایم برای چرخاندن سایر اجزای پیشرانه مانند پمپ آب و پمپ روغن نیز استفاده شود.

بیشتر بدانید: خرید کوئل ام وی ام از فروشگاه آنلاین

خرید آنلاین لوازم یدکی ام وی ام و یا سایر خودرو ها

خرید اینترنتی تسمه تایم ام وی ام

با دقت به سهولت انجام خرید از طریق اینترنت به رانندگان و صاحبان خودرو، این قابلیت و امکان را می دهد تا با وجود مشغله ها و گرفتاری های متعددی که روزمره با آن مواجه می شوند، دیگر به خواسته خرید قطعه و لوازم مایحتاج خویش به فروشگاه های فروش لوازم یدکی مراجعه ننماید.

شفاف و واضح بودن هزینه محصول ها به شما این قابلیت و امکان را می دهد، تا بر طبق میزان دارایی و توان مالی خویش هزینه کالای مدنظر را با بقیه وب سایت ها مقایسه کرده و بر طبق رنج قیمت محصول ها از ارزان تا گران‌ قیمت، تعیین و سفارش دهید. چیزی که امکان دارد، به طور حضوری و در داخل فروشگاه های لوازم یدکی خودرو سا‌عت ها وقت شما‌ را بگیرد. ولی  از طریق آنلاین، این مقایسات چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد. از سایر مزایا  می شود به مورد های پایین اشاره کرد:

  • خرید آنلاین لوازم یدکی خودرو باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می ‌گردد.
  • از سایر معایب خرید آنلاین لوازم یدکی خودرو، مدت زمان و قیمت ارسال آن است.
  • همچنین سفارشات مشتریان از سایت های فروش، پس از مدت زمان کمی ارسال می گردد.
  • خرید آنلاین لوازم یدکی خودرو،گزینش های بیشتری را در دست شما قرار می دهد.
  • در خرید از طریق اینترنت دستیابی به پیشنهادات و فرصت های ویژه بسیار آسان می باشد.

برای خرید لوازم یدکی ام وی ام و یا سایر خودرو های چینی اصل و با کیفیت می توانید به سایت فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو مراجعه کنید، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه لوازم یدکی ترودو تماس حاصل فرمایید تا آن ها شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + یک =